Прослава школске славе Светог Саве 2020.године

Са пуно узбуђења дочекали смо наше ученике, родитеље, кумове, представнике Градске управе, Школски одбор, Савет родитеља, представнике Месне заједнице "Шангај" и наравно чланове нашег колектива, 27.01.2020. године, како бисмо прославили заједно школску славу.

То је био дан када смо се осврнули на наша заједничка дела и успехе, како би смо схватили где смо у односу на циљ, и уцртали путеве којима ћемо даље ходати.

Поносимо се учешћем и успесима наших ђака на такмичењима, а било их је у протеклој години много. Посебно смо похвалили нашег изузетног ученика Александра Цакића, седмог разреда, за успешно учешће на такмичењима, и као ученика за пример.

По традицији, Наставничко веће бира Светосавско дете сваке године, па ни ова година није била изузетак. Бирамо ученика који се истиче радом и учењем, али и својом племенитошћу, другарством и свеукупним поступањем и остварењима. Титулу Светосавског детета ове године је понела ученица осмог разреда, Марија Костић.

Позивамо вас да погледате делић приредбе коју смо са пуно љубави извели.