Успех наше школе у Пилот пројекту "Обогаћен једносменски рад"

Од укупно 204 основне школе у Републици Србији које учествују у Пилот пројекту "Обогаћен једносменски рад" наша школа је одабрана као једна од 27 најбољих школа. Тим поводом директорка школе Лјубица Грубач је гостовала на РТВ Војводина у емисији "Добро јутро Војводина". Такође, у емисији "Новосадске разгледнице" је приказан кратак прилог о нашој школи и учешћу у пројекту.

Заиста смо поносни што је велики број родитеља и ученика наше школе препознало бенефите рада у активностима које се свакодневно реализују у школи након наставе. Нарочито су радо посећене активности које су креативног карактера, као што су "Моја школа моја позорница", "Шетња са сликарима", "Свет интеркултуралности", "Правимо одељењске вртове" и многе друге.

Погледајте оба телевизијска прилога у наставку!